+38(098)314-23-85

пн-пт: 10.00 - 19.00

Швидка безкоштовна доставка

для замовлення від 1000 грн. (тільки по Україні)

100% обмін або повернення коштів

Обмін або повернення протягом 14 днів

Про нас

Торговий бренд «OLTA» – це український виробник якісних аксесуарів для повсякденного вжитку, офіційно зареєстрований у 2003 році та знаходиться у м. Львів.

Основа нашого виробництва – це в’язані речі. Наші працівники – це майстри високого класу, кожен із своїм особливим баченням та ідеями. Завдяки хисту, бажанню працювати, розвиватись та вдосконалюватись ми щодня ростемо та долаємо поставлені цілі.

Ми працюємо в двох основних напрямках – це в’язаний трикотаж та предмети інтер’єру.

«OLTA» - жіночі та дитячі шапочки, шарфи, снуди, рукавички, які по якості та дизайну не уступають відомим світовим брендам. Одним з важливих критерії для нас є здоров’я дітей. Всі головні убори - шапки, шарфи та снуди адаптовані до нашого клімату, мають ідеальну посадку, а ретельно підібраний склад пряжі забезпечує необхідну теплопровідність - а саме, зберігає необхідне тепло та відводить лишнє.

«OLTA Home Deco» - затишні пледи та подушки, зв'язані з любов’ю та довершені ручною роботою не однієї майстрині.

Вся продукція вироблена з пряжі високої якості, саме це головний критерій для в’язаних виробів. На кожному виробі є фірмові етикетки чи нашивки з нашим логотипом.

Наші колекції розраховані на споживачів різних вікових категорій, а різноманітність моделей та кольорова гамма задовольнять найприскіпливіших покупців.

«OLTA» - це можливість купувати нашу продукцію оптом без колосальних націнок уникаючи посередників, а також мати безпосередній зв'язок з виробником. Це дозволяє виробити індивідуальну схему співробітництва та коректувати умови поставок, а це не аби яким чином впливає на партнерські відносини.

Запрошуємо до співробітництва торговельні мережі й організації, рекламні агентства й корпоративних замовників, приймаємо замовлення на виготовлення трикотажних виробів.